Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Personal vid Sahlgrenska akademin

Visar 1 - 50 av 3008

Namn Titel Telefon E-post
Abdelghaffar, Maha Postdoktor maha.abdelghaffar@gu.se
Abdulsattar, Nawar Doktorand nawar.abdulsattar@liv.se
Abel, Edvard Doktorand 031-342 1000 edvard.abel@oncology.gu.se
Abrahamson, Josefin Forskarstuderande josefin.abrahamson@vgregion.se
Abrahamsson, Birgitta Projektsamordnare 031-786 5449 birgitta.abrahamsson@gu.se
Abrahamsson, Ingemar Universitetslektor/​övertandläkare 031-786 3585 ingemar.abrahamsson@odontologi.gu.se
Abrahamsson, Jonas Professor, adjungerad jonas.abrahamsson@pediat.gu.se
Abrahamsson, Kate Professor/​överläkare 031-342 1000 kate.abrahamsson@gu.se
Abrahamsson, Sanna Forskare, biträdande 031-786 4404 sanna.abrahamsson@gu.se
Abramova, Anna Postdoktor anna.abramova@marine.gu.se
Abramsson, Alexandra Forskare 031-342 9518 alexandra.abramsson.2@gu.se
Abzhandadze, Tamar Doktorand, Leg. arbetsterapeut, MS tamar.abzhandadze@gu.se
Acreman, Samuel Doktorand samuel.acreman@gu.se
Acuna Mora, Mariela Doktorand 031-786 6079 mariela.acuna.mora@gu.se
Adams Waldorf, Kristina M Professor, gäst kristina.m.adams.waldorf@gu.se
Adamsson, Jenni Forskningsassistent jenni.adamsson@microbio.gu.se
Adan, Roger Professor, gäst roger.adan@gu.se
Adelöf, Julia Doktorand 031-776 2948 julia.adelof@gu.se
Ademar, Karin Doktorand karin.ademar@gu.se
Adermark, Louise Forskare, Med Dr 031-786 3975 louise.adermark@neuro.gu.se
Adermark, Louise Projektsamordnare louise.adermark@neuro.gu.se
Adiels, Martin Universitetslektor 031-786 3180 Martin.Adiels@wlab.gu.se
Adielsson, Anna Forskarstuderande 031-342 8070 anna.adielsson@vgregion.se
Adler, Jeremy Forskningsingenjör jeremy.adler@gu.se
Adlerberth, Ingegerd Universitetslektor/​överläkare ingegerd.adlerberth@microbio.gu.se
Adnan, Ali Doktorand ali.adnan@vgregion.se
Afghahi, Henri Forskarstuderande 0500-43 24 37 henri.afghahi@gu.se
Agholme, Lotta Forskarassistent 031-342 4033 lotta.agholme@gu.se
Agrell, Anders Sjuksköterska, Miljö, astma och KOL 031-786 6290 anders.agrell@amm.gu.se
Ahlberg, Karin Universitetslektor/​sjuksköterska, Prefekt 031-786 6090 karin.ahlberg@fhs.gu.se
Ahldén, Mattias Forskare mattias.e.ahlden@vgregion.se
Ahlin, Rebecca Forskarstuderande rebecca.ahlin@gu.se
Ahlman, Karin Forskningslaborant 031-786 3861 karin.ahlman@medkem.gu.se
Ahlner, Felicia Doktorand 031-343 8650 felicia.ahlner@neuro.gu.se
Ahlqwist, Anna Doktorand ahlqwist@gmail.com
Ahlqwist, Anna Forskarstuderande ahlqwist@gmail.com
Ahlstedt, Maria Personaladministratör 031-786 6069 maria.ahlstedt@gu.se
Ahlstrand, Christina Forskningslaborant, Leg. Biomedicinsk analytiker 031-786 6255 christina.ahlstrand@amm.gu.se
Ahlström, Aisling Forskare 031-7104626 aish.ahlstrom@fcivf.com
Ahluwalia, Bani Doktorand bani.ahluwalia@gu.se
Ahmad Ibrahim, Mustafa Forskare mustafa.ibrahim.ahmad@vgregion.se
Ahmadpour, Doryaneh Forskare doryaneh.ahmadpour@gu.se
Aijmer, Lovisa Administrativ samordnare, Kommunikatör, forskningsstöd 031-786 6032 lovisa.aijmer@gu.se
Akeus, Paulina Postdoktor 031-786 6226 paulina.akeus@gu.se
Akhiani, Ali A. Forskare 031-786 6676 ali.akhiani@microbio.gu.se
Akouri, Randa Forskare randa.akouri@vgregion.se
Akyürek, Levent Professor/​specialistläkare 031-786 3456 levent.akyurek@gu.se
Al-Behadili, Ali Doktorand/​projektassistent Ali.Al-Behadili@neuro.gu.se
Al-Dury, Nooraldeen Läkare 031-342 7330 Aldury.n@gmail.com
Al-Fairouzi, Ala Amanuens ala.al-fairouzi@gu.se

Visar 1 - 50 av 3008

Sidansvarig: Pontus Sundén|Sidan uppdaterades: 2018-08-08
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?